Cs-Bulgaria.Com WWW.Cs-Bulgaria.Com • Виж темата - Оплакване от хакер/играчи

Оплакване от хакер/играчи

Ако имате проблем с някой от сървърите, или просто искате да пуснете оплакване, разделът е на ваше разположение, но преди това задължително прочетете нашите образци, по които да се водите.

Оплакване от хакер/играчи

Мнениеот M._Jordan_95 » Съб Мар 31, 2018 5:10 pm

Така тук ще пускате като, отговор вашето оплакване от хакер/играч! За да не се получава спам! Как става това? По същия начин като преди. Попълвате си образеца и сте готови!

Образец:
1. Име на играча?
2. Причина?
3. Снимка от конзолата,със никнейм - може да качите снимката Тук!?
4. Сървър?
5. Демо?

Пример:

1. Име на играча? Player
2. Причина? Wallhack, Aimbot и т.н.
3. Снимка от конзолата,със никнейм - може да качите снимката Тук? Лйнк към снимката!
4. Сървър? Пишете ип-то или името на сървъра!
5. Демо? Лйнк към демото!( Без демо, не си правете, труда да се оплаквате! )
Моля, пишете на кирилица! Не е едно и също "Пенка отиде на къра." и "Penka otide na kura.".
Аватар
M._Jordan_95
Модератор
Модератор

Re: Оплакване от хакер/играч

Мнениеот SmiLena » Съб Мар 31, 2018 10:10 pm

1.CS-BULGARIA # [Dust2-Only]
2.Описана е доста подробно
3.Демо1 - [url]Линк за сваляне: https://ndox.abv.bg/download?id=8dcebbeec5[/url]
Демо2 - [url]Линк за сваляне: https://ndox.abv.bg/download?id=8d611dcc5f[/url]
Снимка - http://prikachi.com/images.php?images/711/9297711F.jpg
4.2pac

Такаа.. Първо добър вечер на всички на които ще се наложи да видят това :) Накратко ще разкажа какво се случи в късния следобед на днешния ден.Понеже първото ми демо изчезна след смяната на мапа и не успях да го запазя, за сметка на това имам 2 по кратки, но достатъчни за да се види нарушителя, отношение/реакции/ поведение и преценка за хакери на админите (уж исках да натъркан носа на един, но без да искам ще засегна цели трима) Влизам за поиграя и съм от отбора на CT, в другия отбор е въпросния 2pac..Играем си ние - 2, 3, 5 рунда, при което играч от неговия отбор ме убива няколко пъти доста съмнително, не тропам не мърдам, дори не дишам и пак нямам време да му реагирам защото патрона е пробил вече мозъка ми. Отиде "колегата" да пуши а аз минах да наблюдавам играчите.Разбира се си избрах моя убиец - бяха ми нужни точно 20 секунди за да разбера за какво става въпрос.Минаха около 15 минути в наблюдение и никаква следа от пушача :) за мое огромно щастие влезе друг админ и аз веднага реших да му издам малката тайна на измамника, точно тогава се появи и 2pac.Започна едно гледане, чак взех да се притеснявам че играча ще се наиграе докато някой реши да му постави съответно бана. Попитах какво става, и отговора който получих от вече завърналия се 2pac, изобщо не беше това което очаквах. Цитирам: Смилена няма как да банна всеки в който се съмняваш, защото не виждам нищо съмнително и оплакванията във форума с грешни банове се трупат. МОЛЯЯЯ ?!?!?!? - да точно това беше реакцията ми след написаното, разбрах за какво иде реч и стопирах автоматичното демо.Започнах да правя ново, но не след дълго мапа се смени... уж излязох от игра, но от бързането да влезна пак в сървъра и да направя още едно, съвсем забравих да сменя името на първото и то се изтри.. До тук с разказите, сега започвам с въпросите защото наистина много ме интересуват!!!
2pac драги админе, ти за какво си сложен в тоя сървър ( освен да стоиш с авп в базата до 30тата секунда до края на рунда) като не правиш абсолютно нищо. Минаваш Spectators само и единствено когато ти се допуши цигара, през другото време си в игра и не те интересува нищо друго освен как да опазиш базата си!!! От горе всичко си толкова нагъл, че няма на къде повече. Не стига че ти ги казвам на готово и от теб се изисква само да си баннеш, ами ти и това не правиш - НАХАЛНИК, влезе си най - спокойно пак да играеш и остави друг да гледа. КОЙ СИ ТИ??? Ти ли си най -хитрия??? Нещо като слуги ли ти се явяват останалите.Цял час игра с него.За последния месец, да не казвам и повече имаш 2 бана, знаем вече причината, просто не са ти съмнителни (а те са даже явни) Просто съм потресена от това което ми се случи днес.Напълно разбираемо е защо няма хора вече.. Ааа и ако съм обидила с нещо някой от споменатите в демото хора - не им се извинявам и не съжалявам.Написах го в игра и тук ще го напиша, от мен повече не очаквайте нищо, дори да видя някой ще си замълча, все пак не аз съм админа, просто вип съм. Моля останалата част от екипа да се изкаже, защото от пръсъстващите в сървъра само аз съм на мнение, че това е явен хакер, който съвсем спокойно се наигра необезпокояван и излезе.
Предварително искам да се извиня да всички останали ако не съм права и съм объркала нещо. Лека вечер :)
Последна промяна SmiLena на Пон Апр 02, 2018 11:19 am, променена общо 1 път
Аватар
SmiLena
Потребители
Потребители

Мнениеот Ferr3 » Нед Апр 01, 2018 7:41 am

Аз прегледах предоставените демота и не мога да си обясня защо не го баннаха! Прекалено явно се вижда, че играча не е чист и се вижда с какво точно играе.
Благодаря ти за доклада.
Изображение
Аватар
Ferr3
В.И.П
В.И.П

Мнениеот M._Jordan_95 » Нед Апр 01, 2018 8:00 am

Следват санкции за небрежност на админите
Моля, пишете на кирилица! Не е едно и също "Пенка отиде на къра." и "Penka otide na kura.".
Аватар
M._Jordan_95
Модератор
Модератор

Мнениеот bLacK_pHan7oM » Нед Апр 01, 2018 9:25 am

Прегледах предоставените демота от SmiLena за въпросният играч.
:arrow: Играча играе с хака на On/Off.
Лично мое мнение :!:
Вярвай ,че ще те обичат заради това ,което си... и свиквай да те мразят за същото!

- Димитър Талев
Аватар
bLacK_pHan7oM
Сървър Админ
Сървър Админ

Мнениеот patetohaki1 » Нед Апр 01, 2018 12:35 pm

Еми с хак си е просто..... 2pac и аз не знам защо е админ като цяло след като нищо не върши... П.С нищо лично но момчето не го бива
Изображение
Аватар
patetohaki1
Потребители
Потребители

Мнениеот Bella* » Нед Апр 01, 2018 8:50 pm

Скоро не бях виждала толкова явен :D

Жалко за правата, не са предоставени на правилният човек. :?
"Всеки има пет минути слава, моите да са цял живоот!
Да траят цял един живот.. и да ми стигнат!"
Bella*
Сървър Админ
Сървър Админ

Мнениеот M._Jordan_95 » Пон Апр 02, 2018 12:27 am

Спираме със спама
Аватар
M._Jordan_95
Модератор
Модератор

Мнениеот TOR » Вто Апр 03, 2018 1:30 pm

Играчът ще бъде банат!
Аватар
TOR
Собственик
Собственик

Назад към Проблеми и оплаквания