Cs-Bulgaria.Com WWW.Cs-Bulgaria.Com • Виж темата - Нова визия и нова система

Нова визия и нова система

Всякакви новини, промени или новости, които засягат само форума и сайта, ще ви бъдат съобщавани тук.

Нова визия и нова система

Мнениеот NecheB ;** » Вто Фев 21, 2017 1:13 pm

Здравейте потребители на CS-Bulgaria.COM. Искам да Ви представя новата визия както на сайта така и на форума.Освен променен дизайн какво ново още има:
1. Нов дизайн;
2. Нов форумен стил;
3. Нова подобрена система (функционалност на сайта).

Изображение

За дизайна и форумния стил няма какво да се говори и коментира, затова ще обърна внимание да опиша фунцкиите на новата система.

Изображение

Функционалност на сайта.

Както сами може да забележите, някои от фунцкиите ги имаше и в предишната система, но кое е подобреното и новото ?
С няколко думи: наблегнал съм изцяло на добра подредба, стилизиране и оформяне на страниците с цел по-лесна употреба. Реклами, анкети, навигация, последни теми от форума, последно закупени услуги, последни банове, сървъри на веригата, новини, банери на веригата, контактна форма, реклама на сървъри, статистика на сайта и форума, архив "Анкети", архив "Закупени услуги" и т.н.
Ако забележите някакви бъгове или имате идеи може да ги споделите по-долу под моя пост. Надяваме се да Ви хареса.

- СМС Услуги: Това са услугите за сървърите. Подробно описание на всяка услуга, лесна за попълване форма за заявките, последно закупена услуга както и архив. При последно закупена услуга както и в архива може да видите статуса на вашата покупка дали е "Потвърдена" или все още в процес на обработка "Непотвърдена", вид на услугата: смс админ, V.I.P или ънбан, за кой сървър е направена покупката както и от кого е закупена услугата.
* СМС Админ - АКТИВНА - (изисква активация от администратор)
* СМС V.I.P - НЕАКТИВНА - (изисква активация от администратор)
* СМС Ънбан - АКТИВНА - (изисква активация от администратор)
* СМС сървър реклама - АКТИВНА - (НЕ изисква активация от администратор [автоматична])
* СМС реклама - АКТИВНА - (НЕ изисква активация от администратор [автоматична])

ИНФОРМАЦИЯ "ЗАЯВКИ"
Относно заявките които правите, било то за смс админ, V.I.P, ънбан или просто искате да се свържете с администраторите чрез контактната форума:
Когато администратор се логне към контролния панел на системата веднага ще му изпише, че има нови заявки за смс услугите или за нови съобщения. След изпращане на вашата заявка, ще бъдете информиран, че в рамките на 24 часа вашата заявка ще бъде обработена.

Щом администратор прегледа вашата заявка за админ, V.I.P или ънбан, в долната част на сайта има информация за последните покупки направени от вас потребителите както и статусът на покупката. Ако заявката Ви я няма в менюто "Последно закупени поръчки", то можете чрез архива на закупените поръчки да видите статуса на вашата заявка.

Относно съобщенията изпратени към администраторите чрез контакнтата форма:ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ИЗПРАЩАЙТЕ ВЯРНА ИНФОРМАЦИЯ ЗА КОНТАКТ !!!. Друго което можем да кажем е, че преди да изпратите заявката си задължително проверете вашият скайп или вашата емайл поща дали са точно написани, защото ако има грешка няма как да се свържем с Вас
.

Изображение

Относно автора на системата:
Автор на системат съм аз "NecheB ;**". Занимавам се с уеб програмиране на любителско ниво от доста време, някои от кодовете които използвам за системите са мои или преработени варианти от уроци и т.н. Опитах се максимално да се доближа до исканията на администраторите на CS-Bulgaria.COM и ще бъда много доволен ако и те се изкажат след моя пост. Надявам се както на тях така и на Вас да Ви хареса моя труд и да го оцените. Ако някой се интересува от нещо може да се свърже с мен на ЛС. Разбирасе, че ще започне да се коментира, че дизайна не е мой или нещо от този сорт, но това бяха исканията към мен.

Изображение
Последна промяна NecheB ;** на Пет Мар 31, 2017 10:09 pm, променена общо 2 пъти
Аватар
NecheB ;**
Потребители
Потребители

Re: Нова визия и нова система

Мнениеот MYTube » Пет Фев 24, 2017 1:00 am

Здравей NecheB ;** незнам другите какво ще кажат но на мен доста ми хареса защото; Всичко е много по лесно за работене когато човек влезе в CS-BULGARIA.com също така и визията на сайта е супер, с две думи целия дизайн WHY? е бООмба! :ugeek:
Ние, можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за благото на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че сме се квалифицирали да правим всичко.

nick name: frag
Аватар
MYTube
Потребители
Потребители

Назад към Новини