Cs-Bulgaria.Com WWW.Cs-Bulgaria.Com • Виж темата - Вот и карти War3

Вот и карти War3

Вот и карти War3

Мнениеот JODA » Съб Ное 25, 2017 4:38 pm

Както си личи от заглавието вота и картите-ужас
Има други видове вот в които менюто не седи 8 сек на екрана и го заема половината,ами че и като почне вота неможе да си извадиш граната, нож или да си купиш предмет от шопменюто,защото все натискаш номерата от вота.
Картите-днес играем 6,7 пъти подред Д2 и неговите разновидности и тук там инферно.Има толкова многа яки меле мапове.Добавете cbbl ,cpl_mill, tuscan, dihran,train,Aztek3 дори и italy2 пак ще е нещо по различно.
Вместо вот на който играчите натискат произволно копче докато играят и 3 карти са Д2 от 5,направете лист с карти които да се въртят автоматично.Сложете 10 карти и край.Няма броене няма блокиране,заемане на екрана и най важното няма да има повторение.Ако се е играло Д2, следващият път ще е след 9 карти цикъл-примерно.Сървъра е приличен ама това повтаряне,особенно че е Д2 направо убива желанието за игра и като дойде време за вота 1 мин си блокнат да не натискаш нищо друго освен вот номерата...
Аватар
JODA
Потребители
Потребители

Re: Вот и карти War3

Мнениеот Zohan » Съб Ное 25, 2017 4:45 pm

Това е говорено доста и ще се направи, но все още има по-важни неща за правене по сървъра. Благодарим все пак.
Аватар
Zohan
В.И.П
В.И.П

Re: Вот и карти War3

Мнениеот JODA » Съб Ное 25, 2017 5:36 pm

Zohan написа:Това е говорено доста и ще се направи, но все още има по-важни неща за правене по сървъра. Благодарим все пак.

Аз съм нов и не знам ако е имало обсъждане по темата,казвам каквото виждам 8-)
Аватар
JODA
Потребители
Потребители

Назад към Прегледани въпроси/проблеми