Cs-Bulgaria.Com WWW.Cs-Bulgaria.Com • Виж темата - Бан на vasil naidenov от DRS

Бан на vasil naidenov от DRS

Ако имате проблем с някой от сървърите, или просто искате да пуснете оплакване, разделът е на ваше разположение, но преди това задължително прочетете нашите образци, по които да се водите.

Бан на vasil naidenov от DRS

Мнениеот vasil naidenov » Съб Яну 13, 2018 11:02 pm

1.Ник - vasil naidenov
2.Дата - 14.01.2018 към 00:40
3.Демо : http://dox.bg/files/dw?a=a5d9fb12af
4.Снимка нямам,защото си махнах бана с СМС.

Така за пореден път отварям тема заради саднати админи.Историята е следната : Предишния мап убивам DRS,който е на 5hp,след което получавам съобщения,адресирано само към мен със следното съдържание "ako nqkoi te bane ot servera,az shte sam".Казах му да вземе да го напише пред всички,а не да ми се прави на голям шеф и ако иска да ме банва веднага,понеже ми е интересна причината.Довършихме мапа и последната врътка ме убива през стената,след което при започването на новия мап ми обяснява как щял да ме чакали всяка врътка.Отговорих му да чакали колкото иска и отново взе да ме заплашва с банове.Казах му като иска да ме банва и да спре да заплашва.Та общо взето това е .Ето ви и демо : http://dox.bg/files/dw?a=a5d9fb12af .

Силно ви препоръчвам да си стегнете малко админите,ако искате играчите да останат в сървъра.Достатъчно време прекарвам в сървъра и предполагам повечето ме знаете.Може би при още един такъв малоумен бан няма да вляза повече!
Последна промяна vasil naidenov на Нед Яну 14, 2018 12:35 am, променена общо 1 път
Аватар
vasil naidenov
Потребители
Потребители

Re: Бан на vasil naidenov от DRS

Мнениеот [N]eXuS » Нед Яну 14, 2018 12:25 am

Направи си оплакването по образеца, за да ти бъде обърнато внимание !!
Не ми казвайте какво да правя и аз няма да ви кажа къде да вървите.
Аватар
[N]eXuS
Модератор
Модератор

Мнениеот vasil naidenov » Нед Яну 14, 2018 4:40 pm

Редактирано е .Не виждам някой друг да е взел отношение по този случай.Освен,че някои админи хал хабер си нямат от играта и не знаят,кое е хак и кое не,явно не преглеждат форума,а даже не знаят и правилата,които трябва да спазват :
"1.2 Администратора НЯМА право да използва правата си неправомерно!
-> Например, да банвате без причина!"
"1.3 АБСОЛЮТНО НЕЗАБАВНО ДА СЕ РЕАГИРА НА ДОКЛАД ОТ ИГРАЧ."
"1.4 Абсолютно е забранено сървър администратор да обижда, псува или да проявява друг вид некоректно и неуважително държание към играчите."

Слагам 1.4 тъй като аз не съм се заяждал или обиждал,а в същото време получавам лични съобщения със заплахи за бан.Да не говорим,че след като му казах да не ми пише той продължи да се заяжда и да заплашва.Аз разлика между обикновен играч и админ не правя заяждането си е заяждане!
Аватар
vasil naidenov
Потребители
Потребители

Мнениеот hardasss » Нед Яну 14, 2018 7:02 pm

Чист!
hardasss
ЕКИП БАНОВЕ
ЕКИП БАНОВЕ

Мнениеот Sponko » Пон Яну 15, 2018 8:00 am