Cs-Bulgaria.Com WWW.Cs-Bulgaria.Com • Виж темата - Оплакване от админ - Pablo

Оплакване от админ - Pablo

Оплакване от админ - Pablo

Мнениеот lapence » Съб Юли 21, 2018 6:23 pm

Първо ме гагна перма без причина, после го махна. След това убих целия му отбор включително и него на А оставаше да обезвредя бомбата и започна да ме слапва докато обезвреждах бомбата 3 пъти ме слапна при 3 опита да я обезвредя и тя гръмна, после започна да ме слайва без причина защото го убивах и като му казах че е сад ме гагна за 25 минути и накрая ме кикна. Моля направете нещо този само се подиграва с играчите и злоупотребява с правата си. Нямам демо защото ме кикна и като влязох пак почна да записва на ново.
Аватар
lapence
Потребители
Потребители

Re: Оплакване от админ - Pablo

Мнениеот Pablo » Нед Юли 22, 2018 6:56 am

Драги "ИГРАЧО", в моя защита ще кажа че,ти бе гагнат защото започна да обиждаш със грозни думи мен и противниковите ти играчи защото много често умираше в следсвие на което ти бе гагнат.Постъпих човешки с теб и ти махнах гага,след което ти продължи детските си изцепки и обиждаше най грозно,в следствие на което обиди майка ми и бе кикнат,2 минути по късно влезна със друг ник,напсува мен и цялото ми семейство и излезна.Ако нещо някъде съм сбъркал моля да предоставиш скрийншотове и демо в своя защита както е редно.
Pablo
Сървър Админ
Сървър Админ

Мнениеот asdfgy2 » Нед Юли 22, 2018 7:39 am

Без демо или снимки, а само с приказки, няма как да се обърне внимание на поведението на админа или да се наложат някакви санкции. Предостави факти и случаят може са се преразгледа!
Тичането е за животните. Във футбола се нуждаеш от мозък и топка.- Louis van Gaal! GGMU
Аватар
asdfgy2
Модератор
Модератор

Мнениеот lapence » Нед Юли 22, 2018 8:07 am

Как се прави на луд глупака, играе си с правата слапва те докато обезвреждаш бомбата за да гръмне, позволява си да нарича играчите "гейче", гагва без причина защото си му казал "sad" после ако продължиш да го убиваш те киква и най-нагло лъже по форумите (явно му е много важно да има админски права и си мисли че си нещо повече от другите ако си админ хаха). Пълен мишок.
Аватар
lapence
Потребители
Потребители

Мнениеот asdfgy2 » Нед Юли 22, 2018 9:39 am

Виж, аз не казвам, че лъжеш, просто няма как да се предприемат мерки и да се разбере кой е виновен, ако няма демо или снимки.
Тичането е за животните. Във футбола се нуждаеш от мозък и топка.- Louis van Gaal! GGMU
Аватар
asdfgy2
Модератор
Модератор

Мнениеот asdfgy2 » Нед Юли 22, 2018 8:30 pm

Предостави доказателство и оплакването ще бъде взето под внимание!
Аватар
asdfgy2
Модератор
Модератор

Назад към Прегледани нарушения