Cs-Bulgaria.Com WWW.Cs-Bulgaria.Com • Виж темата - Кандидатура за Модератор 88 | El nino

Кандидатура за Модератор 88 | El nino

Всеки желаещ да стане член на Екипа и да ни помогне с развитието на форума и сайта, може да опита късмета си.
Kaндидатурите за момента са: ОТВОРЕНИ.

Кандидатура за Модератор 88 | El nino

Мнениеот RealPain » Сря Мар 13, 2019 5:56 am

-1. На колко години сте : 19г.
-2. От къде сте : град Варна.
-3. Защо искате да станете модератор : Имам много свободно време,имам опит във модерирането на сайтове за Counter-Strike 1.6,искам да допринеса за веригата,бил съм на служба при вас преди 2 години като админ в War3-SavExP 22LvL+R​​eSpaWn и Respawn+ArmyRanks и не съм видял никакви проблеми в играта и дълбоко симпатизирам за което за мен това е най-доброто място за игра и има много отзивчив коректен и стабилен екип от който искам да бъда част от ново и да допринеса към цялата верига на Cs-Bulgaria.Com чрез опита който имам на позицията за която кандидатствам.
-4. От кога влизате в сайта и колко време можете да отделяте за него : Влизам във сайта от както е възтановен но поради факта че нямах свободно време не можех да си направя регистрация и влизах само до копирам ip адрес на даден сървър за да поиграя отново за бързо поради ограниченото свободно време,ако това е в мой + искам да спомена че преди време когато бях админ тук със ник нейм OnEwAyrAnOtHeR бях по почти 16/17 часа във сайта и сървърите които имах права и имах над 800 мнения в сайта които са изтрити по мое желание,сега мога да отделям по доста време през деня след 17:00/18 часа и цяла нощ а тези дни съм доста свободен и мога да отделям почти цялото си време.
-5. Имате ли опит в модераторството (ако отговора е да, може да напишете къде сте били Модератор) : Имам опит в тази сфера бил съм Модератор в Realserv.IN в продълвение на повече от година в прочем тази верига се разпадна през 2015 година мога да кажа името на създателя и но не тук защото може да се зачете като рекламиране,на лично съобщение ще пратя името ако се изисква.
-6. Защо смятате че ще бъдете полезен/на за нас : Както казах симпатизирам на тази верига и ми харесва да играя тук,мисля че ще съм полезен защото аз не играя толкова колкото стоя спектатор и следя за нередности,знам правилата чел съм ги не веднъж и ако ми бъде даден шанс ще следя стриктно за баланса в сайта както следя играта в сървърите които посещавам най-често war3 и respawn и разбира се ще започна да съм редовен и във другите сървъри като спектатор и играч.
-7. Скайп за връзка : live:elninoel_1
Аватар
RealPain
Потребители
Потребители

Re: Кандидатура за Модератор 88 | El nino

Мнениеот asdfgy2 » Сря Мар 13, 2019 3:56 pm

Против!
Тичането е за животните. Във футбола се нуждаеш от мозък и топка.- Louis van Gaal! GGMU
Аватар
asdfgy2
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Назад към Кандидатствай за Модератор