Cs-Bulgaria.Com WWW.Cs-Bulgaria.Com • Виж темата - Оплакване от несправедлив бан

Оплакване от несправедлив бан

Оплакване от несправедлив бан

Мнениеот Unpleasantly » Вто Юни 04, 2019 8:40 pm

1.Ник - Unpleasantly
2.Дата - 4.6.2019 - 23:15
3. Демо - http://prikachi.com/images.php?images/720/9583720I.png това стига според мен

--- Тук искам да кажа односно главните на CS-BULGARIA ---

Първо как този ще е админ при вас като той си няма и грам знания от цс 1.6

как при положение че аз, не глупости тоя (бухал) ще ме гагва за 120 мин без причина Името на отворения ви админ > asamkralq

за повече инфо има свидетел и това е един от админите име на админа > Barni Ако мислите че за напред ще ви се пълни сървъра много се лъжете друг път си подбирайте дмините този, пъпеш да ме банва без причина много кофти за сървъра аз не губия хора вие губите с такъв админ дето сте напрвили - asamkralq + не искам да ми се маха бана пускам, това оплакване за да ви отворя очите за тоя и да си вземете мерки не съм само казвам, :lol: и дано си подновите админите за на пред да не виждам такива малки админи който не знаят къде са и кво правят и да може да играят хора а с такива админи дето банват за без причина няма как да ви играят хора в сървърите.....
Аватар
Unpleasantly
Потребители
Потребители

Re: Оплакване от несправедлив бан

Мнениеот asdfgy2 » Вто Юни 04, 2019 9:08 pm

Ако не качиш демо, няма как оплакването ти да бъде взето под внимание!
Тичането е за животните. Във футбола се нуждаеш от мозък и топка.- Louis van Gaal! GGMU
Аватар
asdfgy2
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Мнениеот Unpleasantly » Чет Юни 06, 2019 2:21 am

Аз добавиям инфо но ако искаш да ти се докаже за какво съм банат пиши на > barni е тоя ваш админ да ви обясни защо съм банат няма какво демо да пускам тей като няма какво да се види на него освен това което сме си писали с 1/2 ма от сървъра този дори не е писал assamkralq а ту гагва ту банва това от барни за по сигурно си го питай и ще разбереш надали ще излъже :)
Аватар
Unpleasantly
Потребители
Потребители

Мнениеот asdfgy2 » Чет Юни 06, 2019 12:44 pm

Те ще кажат тяхната версия, аз искам твоята да видя. Така с приказки не става!
Тичането е за животните. Във футбола се нуждаеш от мозък и топка.- Louis van Gaal! GGMU
Аватар
asdfgy2
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Назад към Прегледани нарушения