Cs-Bulgaria.Com WWW.Cs-Bulgaria.Com • Виж темата - Постоянен несправедлив gag.

Постоянен несправедлив gag.

Постоянен несправедлив gag.

Мнениеот narko » Нед Юни 09, 2019 3:43 pm

Искам да се оплача от един админ; 88| ВеРеН. Така да започнем от там, че когато пиша на, който и да е било играч за нещо, за каквото и да е било - получавам гаг, когато той е в сървъра. Та мисълта ми е.. Всеки играч има права както в реалният свят така и в играта нали така? Докато аз спазвам правилата и знам къде, кога е границата на нещата, които правя. Една случка от днес "обяд" имаше една Вероника админка до, колкото се виждаше играехме qrd, а един играч "с ник; "нещо си Анал." Те не взеха никакви мерки за това.. Той rush-ваше 10-тина, 15-тина пъти X, и аз казах следните думи; "Кавал нали играем, "qrd." Добре обидих го, но за това имаше причина? и след това господин; 88 | ВеРеН ме гагна. Докато този играч не спазваше правилата не беше наказан, а аз бях за това, че съм прав, и че те не взимат никакви мерки. Още една случка от преди малко писах с един играч за лага в играта НИК; "79" и този господично "ВеРеН" ми каза думичките; "Пиши в Team чата WE" <- Да кажем, че се звери за нещо, което него не го касае, а аз си говорех преспокойно с; "79" Казах; "Просто не чети какво пиша." И той каза; "Тоя цървул повече няма да пише." и бях gag-ат за 60 минути. Добре не ме gag-ва за първи път, а и някъде ако нещо съм засегнал някой, или пък съм го обидил нека да се яви и да ми каже; "Ти така направи, обиди ме еди си как и т.н." Докато той ме gag-ва без причина абсолютно всеки път.. 3-4 пъти бях поискал обяснение защо постъпва така, а от неговата страна; "gag" Добре вместо да каже какво съм направил, как съм го направил.. Ще се извиня на, който и да е. Имам снимка за; "доказателство." Ако нещо. Предполагам няма да се вземат никакви мерки относно даденият човек от мен, но какво да се прави.
Аватар
narko
Потребители
Потребители

Re: Постоянен несправедлив gag.

Мнениеот asdfgy2 » Нед Юни 09, 2019 3:55 pm

Предостави демо, за да бъде разгледано оплакването ти!
Тичането е за животните. Във футбола се нуждаеш от мозък и топка.- Louis van Gaal! GGMU
Аватар
asdfgy2
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Мнениеот narko » Нед Юни 09, 2019 4:02 pm

Не разбирам от това за жалост.. file:///C:/Users/User/Desktop/20190609182332_1.jpg
Аватар
narko
Потребители
Потребители

Мнениеот Sasho » Нед Юни 16, 2019 3:41 pm

Демото ти се намира в папка cstrike, която е в директорията на играта. Качи го с DOX.BG или нещо подобно.
Аватар
Sasho
Сървър Админ
Сървър Админ

Назад към Прегледани нарушения