Банери за CS-Bulgaria...

Изображение Ако мислите, че имате перфектната идея, но нямате възможностите да я реализирате. Значи този раздел е за вас пуснете максимално изчерпана обява.
Аватар
Susano'o
Потребители
Потребители
Обратна връзка:

Банери за CS-Bulgaria...

Мнение от Susano'o » 12 Апр 2019, 23:25

Йо ^^ Здравейте на всички Реших да споделя някой от старите ми банери които правих преди доста, доста време..
Веригата ми се стори свестна и си викам, защо да не им ги поверя на тях от колкото да ги пускам Фрий?
И там така стана, че се регистрирах във форума.. Вече не се занимавам с Counter Strike общността понеже нямам достатъчно свободно време, но се чудя сериозно дали да не започна отново и то точно заради вас :D Както и да е стига съм говорил за себе си не съм чак толкова интересен та да минаваме на изработките ми които направих преди две/три години някъде и няма нито една верига с тези банери така, че трябва да се гордеете хохоо :lol: Банерите, ранговете, аватарите не са от най-добрите понеже преди тези няколко години нямах уменията които имам сега така, че спестете си критика която може би е за 2/3 години назад..
No avatar 150x150
Изображение

No avatar 150x150
Изображение
Някво лого...
Изображение
Някъв уж аватар -_-
Изображение
Още един аватар (Леле копеле ти колко аватара правиш е кви са тия помий от тебе??)
Изображение
Банер 728x90
Изображение
Банер 728x90
Изображение
Банер 468х60
Изображение
Банер 468x60
Изображение

(П.П: Имам още много изработки, но едва ми остана време да преправя тези за веригата.. Най-вероятно след този пост повече няма да се видим(( Сорка за изработките, знам ламерски са, но сега като се загледам качеството още повече се прецаква като ги качвам хохо... Както и да е надявам се да ви хареса което е малко съмнително така, че..)

Публикувай отговор

Обратно към “Проекти”