Оплакване от играч - Dqdo G

Заключено
Аватар
RealPain
Потребители
Потребители
Обратна връзка:

Оплакване от играч - Dqdo G

Мнение от RealPain » 22 Мар 2019, 00:41

1. Копирал съм ИД от конзолата - 3 Dqdo G STEAM_0:0:1661178226 1736 No No z
2. CS-BULGARIA # [War3-SavExP]22LvL+R​​eSpaWn]​​
3. Dqdo G
4. https://dox.abv.bg/download?id=e37c6a02cf
5. Играе с WallHack
П.П. Доста играчи се оплакват от него,аз също съм го засичал няколко пъти с WH и съм репортвал на Peho но според него той е чист,Fau$t също го е засичал доста пъти и вече има оплакване във форума от този играч,моето е второто ако не греша,според
мен и играчи в сървъра Dqdo G заслужава перманентен бан,защото въпреки присъствието на админ в сървъра и оплакванията от играчи и тук и в сървъра той продължава да нарушава правилата,искам да видя мненията на останалите!
Благодаря,поздрави!
Последно промяна от RealPain на 22 Мар 2019, 04:38, променено общо 2 пъти.

Аватар
Bumbul Bi
Гл.Админ
Гл.Админ
Обратна връзка:

Re: Оплакване от играч - Dqdo G

Мнение от Bumbul Bi » 22 Мар 2019, 02:54

Значи перманентен бан е забранен не ми хареса това което ти написа 1-хване ли се за първи път вал се банва за седмица втори път ако се хване същият играч с вал хак се банва за месец има си правила тук и виждам че се гласиш отново за админ и за пореден път не мислиш какво пишеш и знай че ако ще пускаш кандидатура за админ или модертор още от сега си казвам мнението преди да си пуснал кандидатурата АЗ СЪМ ПРОТИВ знам ти качествата надявам се да не си се засегнал от това мое изказване но предпочитам да бъда директен

Аватар
M._Jordan_95
Потребители
Потребители

Мнение от M._Jordan_95 » 22 Мар 2019, 04:29

Някой явно не е Чел Правилата http://cs-bulgaria.com/forum/viewtopic.php?f=45&t=4329
Моля, пишете на кирилица! Не е едно и също "Пенка отиде на къра." и "Penka otide na kura.".

Аватар
RealPain
Потребители
Потребители
Обратна връзка:

Мнение от RealPain » 22 Мар 2019, 04:37

Няма лоши чувства,знам защо е такова мнението ти,извинил съм се,ти си пич и ме разбра правилно,уважавам мнението ти заслужил съм го с нещо което ще поправя,не заради мнението ти а щото чувам че си добричък. :D
Относно перманентния бан,исказвам мнение знам че е забранено но аз лично съм ставал свидетел как играч отнася Destroyed защото е баннат и влиза след бан,помня името на играча и името на човека Destroy-нал го,Поздрави! :)

Заключено

Обратно към “Прегледани нарушения”