Предложение относно сървъра CS-BULGARIA [RESPAWN+ArmyRanks]

Заключено
Аватар
Nrw > AhiLL
Потребители
Потребители
Обратна връзка:

Предложение относно сървъра CS-BULGARIA [RESPAWN+ArmyRanks]

Мнение от Nrw > AhiLL » 26 Фев 2019, 00:57

Здравейте колеги,
отварям тази тема относно respawn сървъра и промените, които са направени по мода.
Като цяло се вижда завишения dmg на всички оръжия, както и доста странното hit-vane особено с някои от тях.
Пример мога да дам със следните weapons: usp, mp5, m4a1, ak-47 това което съм изпробвал, ако има и други нека колегите допълнят.
Получават се доста нереални убийства дори и през стените, получаваш hit-ove, а дори не знаеш откъде.
Другото както споменах по-горе е завишения dmg, който според мен не е добре замислен особено за новите играчи, които влизат, тъй като започват с доста малко кръв, а едно hs с ак-47 прави между 135-140 dmg, сиреч за тях става доста трудно.
Трябва да си с ранк с над 140 кръв, за да може да оцелееш след такова попадение, сиреч добре е само на хората с ранк GENERAL.
Преди промените dmg-to на ak-47 беше 105 директен изтрел. Давам пример конкретно с това оръжие, защото с него играя най-много, dmg-to на deagle също е много завишен, достигал съм до 172.
Моето мнение, че този мод ще изгони хората от сървъра и ще бъде по-добре да се върне стария му вариант.

Поздрави

Аватар
534
Потребители
Потребители
Обратна връзка:

Re: Предложение относно сървъра CS-BULGARIA [RESPAWN+ArmyRanks]

Мнение от 534 » 26 Фев 2019, 01:10

Напълно подкрепям Ахила за мнението отностно промените. Тръвдо съм за старите настройки на сървара от преди 2-3 дни. Просто е ужасно за нормална игра и ще изгони по добрите играчи за сметка са по слабите, които се залъгват, че са добри с оглед на лесните убииства и HS.

Заключено

Обратно към “Прегледани/Решени проблеми”