Скинове на оръжията

Заключено
Аватар
bOtLikE
Потребители
Потребители
Обратна връзка:

Скинове на оръжията

Мнение от bOtLikE » 15 Апр 2016, 20:11

Здравейте, преди няколко дни реших да обновя някои от моделите на оръжията, като изтеглих избраните скинове ( файловете тип .mdl ) и ги заместих в коректната директория; всичко заработи идеално, но имам проблем със steyr aug и sg552 commando, които, въпреки новите скинове, пейстнати на тяхно място, запазват класическата си визия.
Как бих могъл да ги подменя с желаните от мен?

Аватар
[DxL]Ach0-
Потребители
Потребители
Обратна връзка:

Re: Скинове на оръжията

Мнение от [DxL]Ach0- » 15 Апр 2016, 20:44

Със коя версия на Counter Strike си, и сигурен ли си че си заменил наистина описаните файлове?
Живота ти предоставя трудности? Преодолей ги! Предоставя ти щастие? Не го взимай!
Предоставя ти пари? Не ги взимай!
Предоставя ти спокоиствие? Вземи го! Единствено това, няма как да го имаш, дори и да го искаш!
:)
-by Ach0- :)
Изображение

Аватар
bOtLikE
Потребители
Потребители
Обратна връзка:

Мнение от bOtLikE » 15 Апр 2016, 21:07

CS 1.6 OMONAS е пълното наименование, относно самите файлове съм напълно сигурен - свалям ги, разархивирам съдържанието, копирам и пействам .mdl-тата в cstrike/models и всичко е точно, поне при останалите оръжия и скиновете на играчите.

Аватар
[DxL]Ach0-
Потребители
Потребители
Обратна връзка:

Мнение от [DxL]Ach0- » 15 Апр 2016, 21:47

Значи този CS го чувам за първи път! Изтегли си някоя друга версия, примерно warzone или която и да е, и не трий сегашната! Сложи всичко, което си сложил на сегашната, и ако на warzone ти ги замени, значи самата версия не ти разрешава да заместваш определени скинове/модели. Очаквам отговор, ако ли не, ще търсиме решение! :)
Живота ти предоставя трудности? Преодолей ги! Предоставя ти щастие? Не го взимай!
Предоставя ти спокоиствие? Вземи го! Единствено това, няма как да го имаш, дори и да го искаш!
Изображение

Аватар
bOtLikE
Потребители
Потребители
Обратна връзка:

Мнение от bOtLikE » 16 Апр 2016, 15:10

Реших да изтрия всички налични файлове в папката, обвързани с двата конкретни модела, след което на тяхно място пейстнах визираните в този линк, които са самите оригинални скинове - http://gs.bel-net.ru/cs/download/models/ (надявам се да не правя забранена реклама).
Намерих желаните от мен скинове и съответно с тях заместих оригиналите, сега всичко е наред. Предполагам, че при предишните опити съм изтрил някой от базисните файлове, което е предизвикало проблема. Благодаря за съветите и отзивчивостта. ;]

Аватар
[DxL]Ach0-
Потребители
Потребители
Обратна връзка:

Мнение от [DxL]Ach0- » 16 Апр 2016, 21:21

Радвам се че проблема е решен! Заключвам темата, при нужда ще бъде отключена! :)
Изображение

Заключено

Обратно към “Прегледани/Решени проблеми”