Уроци за стрелба с оръжия от CS:GO !

Заключено
Аватар
GuesS wHo ;]]
Потребители
Потребители
Обратна връзка:

Уроци за стрелба с оръжия от CS:GO !

Мнение от GuesS wHo ;]] » 23 Юли 2015, 15:22

Здравейте, днес ще ви кажа някои неща за оръжията, които ще подобрят стрелбата Ви до някаква степен.

AK47:
Това е една много мощна винтовка, която се използва за стрелба от малки до средни разстояния. С тази винтовка трябва да стреляте на кратки откоси, тоест по 3-4 патрона, защото AK47 има голям откат и затова обхвата и е от среден.

M4a1-S:
По-същия начин както при AK47, но тук стрелбата е много по-точна и няма голям откат тоест от близки разстояния и отдалече нищо не ви пречи да стреляте по 5-6 патрона (винаги помпете защото това подобрява точността.

Negev:

Това оръжие се използва при малки до средни разстояния. Мерникът ви трябва да е по-надолу, ако искате да оцелите някой в главата или да изстреляте патроните ви до по-далеч, защото такава е опцията на Negev това оръжие ще ви трябва трейнинг за да стреляте добре с него, така че ме послушайте.

Desert Deagle:

Това оръжие има голям откат така че с него трябва по 2 патрона да изтрелвате 1 след друг (тоест да помпите) Бързината и точността са в помпенето, не забравяйте ! Този пистолет се използва за близки до малко леко по-малко от средни разстояния.

M4A4:

Начинът за стрелба е много лесен с тази винтовка. Просто изтрелвате по 5-6 патрона към противника и шансът е минимален да не улучите противника. Оръжието се използва за всякакви разстояния.

Това са оръжията с които мога да Ви запозная как да стреляте с тях :).

Дано съм Ви помогнал. Урокът е лично мой.

Аватар
noconnectbg
В.И.П
В.И.П
Обратна връзка:

Re: Уроци за стрелба с оръжия от CS:GO !

Мнение от noconnectbg » 21 Сеп 2015, 02:46

Много добра тема! Браво!

[Nick, Skype]
NoConNecT_BG == noconnectbg

Cs-Bulgaria - Изиграй скуката при нас.
Изображение

Аватар
TOR
Собственик
Собственик
Обратна връзка:

Мнение от TOR » 21 Сеп 2015, 06:31

Добра тема!

Аватар
Alex
Потребители
Потребители
Обратна връзка:

Мнение от Alex » 07 Окт 2015, 11:18

Добра тема, но има малко нужда от едит според мен, с АК47 не е задължително да се стреля на бърстове, от близко разстояние може също така и да се "спрейва" и е доста ефективно. Не знам дали ми е позволено да публикувам линкове тук, но ако ви интересува, този линк е доста полезен!
Изображение

Аватар
Fantasix
В.И.П
В.И.П
Обратна връзка:

Мнение от Fantasix » 13 Окт 2015, 07:42

Това е наистина доста добър урок! Браво
Изображение

Заключено

Обратно към “Уроци”