Предложение за подфорума 'кандидатура за модератор'

Заключено
Аватар
REDG1RL
Потребители
Потребители
Обратна връзка:

Предложение за подфорума 'кандидатура за модератор'

Мнение от REDG1RL » 10 Апр 2017, 14:32

Здравейте,
предложението ми е следното.. забелязала съм, че екипа ви, когато гласува за дадена кандидатура пише само 'За' , 'Против' без никакъв агрумент.. мисля, че е редно всеки един гласуващ да посочи причината поради, която дава определен глас за кандидата за да се знае каква е причината за приемането или отхвърлянето му.

Нещо подобно на това правило: http://cs-bulgaria.com/forum/viewtopic.php?f=13&t=2314
"- Светът беше по-голям преди!
- Не! Светът си е същият,
просто в него е останало по-малко!"

Аватар
Jana
Потребители
Потребители
Обратна връзка:

Re: Предложение за подфорума 'кандидатура за модератор'

Мнение от Jana » 10 Апр 2017, 15:26

Здравей!
Мисля, че всеки, който Е направил кандидатурата си, знае какво и как да го напише, не прави правописни грешки не може да се оплаче, че не е писано защо отдолу.
За админ кандидатура също повечето пишат, защото има хора, които дори не влизат в сървърите, където пускат кандидатура.
Предполага се, че като се пуска кандидатура, се знае защо се пуска, не просто да е някакъв в нещо тук. :)

Аватар
REDG1RL
Потребители
Потребители
Обратна връзка:

Re: Предложение за подфорума 'кандидатура за модератор'

Мнение от REDG1RL » 10 Апр 2017, 15:30

Jana написа:Здравей!
Мисля, че всеки, който Е направил кандидатурата си, знае какво и как да го напише, не прави правописни грешки не може да се оплаче, че не е писано защо отдолу.
За админ кандидатура също повечето пишат, защото има хора, които дори не влизат в сървърите, където пускат кандидатура.
Предполага се, че като се пуска кандидатура, се знае защо се пуска, не просто да е някакъв в нещо тук. :)
Права си, да. Обаче давам пример, пуснах кандидатура преди малко, обаче отговорник на даден сървър и сървър администратор пишат против, без да посочат причината или по-точно защо са против, което е супер глупавото като цяло.. предполагам, че би било по-добре всеки един член на екипа да добави макар и съвсем кратък аргумент към мнението си.. Не съм ли права поне малко? :]
"- Светът беше по-голям преди!
- Не! Светът си е същият,
просто в него е останало по-малко!"

Заключено

Обратно към “Отхвърлени предложения”