Предложение относно сървър администраторите.

Аватар
c0nn3c7i0n
Потребители
Потребители
Обратна връзка:

Re: Предложение относно сървър администраторите.

Мнение от c0nn3c7i0n » 10 Фев 2018, 20:05

Пиперко, идеята е добра. Ама пак идва същия въпрос, който зададох преди. От предложението ти се оказва, че 1 админ има право на 15 грешни банна общо. Той като стигне до 13-14 банн и му останат 1-2 още, дори да има някой с хак той няма да го банне, защото може да се окаже грешен и да остане без права. Има такива, които за по-малко от месец ще ги направят 10-15 банна :D
Другият вариант е да се пробва 1-2 седмици примерно, само човек от Екип Банове да баннва. За да са там, значи са по-знаещи и имат по-добър поглед над играта и се предполага, че няма да направят грешка.

Аватар
PipeRrrrrr
Потребители
Потребители
Обратна връзка:

Мнение от PipeRrrrrr » 10 Фев 2018, 20:35

Точно като направи 14 грешни бана и ще спре.. и няма да има толкова баннати играчи.. а колкото до хакерите все ще се намери някой друг админ да го бане който, няма 14 грешни бана.. все пак сме 30 админа някаде :д
"Имаш две възможности: или се махни или върви по дяволите!"
- Ал Бънди

Аватар
Sneshka-Robeva
Потребители
Потребители
Обратна връзка:

Мнение от Sneshka-Robeva » 10 Фев 2018, 20:41

И аз искам да съм админка,къде да се регистрирам?В бюрото по труда не ме искат..

Аватар
TigerClaw
Потребители
Потребители
Обратна връзка:

Мнение от TigerClaw » 10 Фев 2018, 21:30

Много искаш! :lol:

Аватар
Release.
Потребители
Потребители
Обратна връзка:

Мнение от Release. » 10 Фев 2018, 23:11

c0nn3c7i0n написа:Пиперко, идеята е добра. Ама пак идва същия въпрос, който зададох преди. От предложението ти се оказва, че 1 админ има право на 15 грешни банна общо. Той като стигне до 13-14 банн и му останат 1-2 още, дори да има някой с хак той няма да го банне, защото може да се окаже грешен и да остане без права. Има такива, които за по-малко от месец ще ги направят 10-15 банна :D
Другият вариант е да се пробва 1-2 седмици примерно, само човек от Екип Банове да баннва. За да са там, значи са по-знаещи и имат по-добър поглед над играта и се предполага, че няма да направят грешка.
Ти си бил много зле. След 14-тия грешен щял да спира да банва, ами да спира! 15 грешни бана малко ли ти се виждат? Омръзна ми да чета оплаквания за банове от некъдърници! Всеки ден има оплаквания, а вие ми се извъртате и да съм бил мислил друг вариант. До 3-5 грешни бана се премахват права, точка.

Аватар
TOR
Собственик
Собственик
Обратна връзка:

Мнение от TOR » 10 Фев 2018, 23:17

Когато някои админ се съмнява има право да сложи банн, много от съмнителните играчи обичат да влизат с различни никове и за това се случва един играч да бъде банат няколко пъти.

Заключено

Обратно към “Отхвърлени предложения”