Cs-Bulgaria.Com WWW.Cs-Bulgaria.Com • Виж темата - Несправедлив бан [Dust2only]

Несправедлив бан [Dust2only]

Ако имате проблем с някой от сървърите, или просто искате да пуснете оплакване, разделът е на ваше разположение, но преди това задължително прочетете нашите образци, по които да се водите.

Несправедлив бан [Dust2only]

Мнениеот vakkov » 14 Май 2020, 11:21

Добър ден!

Преди години играех в сървърите ви (и явно от тогава и имам този профил...). Преди около седмица си сложих CS отново и се опитах да вляза в Dust2 сървъра и веднага бях кикнат с бан.... сега пак пробвах да вляза и резултатът е:

Код за потвърждение: Избери целия код
* [CS-BULGARIA] Privileges set

BUILD 2186 SERVER (0 CRC)
Server # 11
[CS-BULGARIA] ===============================================
[CS-BULGARIA] Vie bqhte bannat ot Administrator CS-BULGARIA # [Dust2-Only].
[CS-BULGARIA] Ima 59 minutes and 55 seconds ostavashti ot vashiq bann.
[CS-BULGARIA] Bannat prqkor : **Hlapeto Keks4e**
[CS-BULGARIA] Prichina : ' No Smoke '
[CS-BULGARIA] Mojete da se oplachete ot banna vi : www.Cs-Bulgaria.Com
[CS-BULGARIA] Vasheto SteamID : ' STEAM_ID_LAN '
[CS-BULGARIA] Vasheto IP : ' 37.157.175.41 '
[CS-BULGARIA] ===============================================
Kicked : Vie ste bannat! Vijte si Konzolata.

нямам идея какво е "no smoke" и дори не ме е пускало да играя. Предполагам, че това (вече статично) IP е било баннато. Това IP е ми беше дадено от Net1 преди около година и съм уверен, че никой тук не е разцъквал CS от него досега.

Моля, махнете ми бана... дори не знам дали има хакове за линукс версията на CS (от каквато играя).
Аватар
vakkov
Потребители
Потребители

Re: Несправедлив бан [Dust2only]

Мнениеот vakkov » 14 Май 2020, 13:49

Тъй като никой не отговаря, взех, че се разтърсих... Потенциално решение: https://cs-bulgaria.com/forum/viewtopic.php?f=52&t=4750

Само на първата страница от банлиста тук има 8 човека с банове поради тази причина... въпросът ми е: толкова ли не може само да киквате и да оставяте като причина линк, където това е описано (барабар с оргиналния файл за smoke, щото сега ще търся в нета и ще се надявам да попадна на "правилния" от уиндоус (бтв, моят също би трябвало да е оргинален) заедно с инструкции за пействането му за по-неграмотните... да получаваш директен бан без дори да те е пуснало в игра е меко казано отблъскващо от сървърите...
Аватар
vakkov
Потребители
Потребители

Мнениеот overdosed » 14 Май 2020, 19:17

Теб не те е баннал конкретен админ, а сървъра!
overdosed
Сървър Админ
Сървър Админ

Мнениеот xrs* » 14 Май 2020, 19:19

Така е, като гледам бая са баннати с този реасон от съръра!
Аватар
xrs*
Модератор
Модератор

Мнениеот Ha 3op » 15 Май 2020, 00:43

No smoke-а го засича самата защита на сървъра, според зависи това как е настроен.По принцип това е ако има заразени файлове (най-често цфг-то, то и от там идва) и дори и при нон стиймовете само от настройките за игра в самата игра. Така като чета имало и други банати по тая причина, не казвам, че хората са се опитвали да си барницат да си правят играта една идея по-лесна, но когато сваляте нещо то замунда е нормално дас е получават такива банове.Може и да сте чисти и да няма нищо, но системата олавя самоте кракнати файлове.Мога да напиша още неща обаче, щом те е банало веднъж, втори път пак ще те бане, смени си цс-а, изтегли друг едишън и пробвай дали ще влезнеш или си вземи стийм и нема имаш подобни проблеми.
Аватар
Ha 3op
Потребители
Потребители

Мнениеот vakkov » 15 Май 2020, 07:59

Снощи свалих оргиналния smoke файл (gas_puff_01.spr) и hex анализа и md5sum/ crc check показаха, че е абсолютно същия като тоя, който имам ... после влязох и от стийм версията за линукс и друг ник (няма да си публикувам steam id-то сега) и пак ме банна за час :) май сървърите ви просто не харесват линуксовата версия и ще се тегли нещо баш от замунда (бтв, убеден съм че през 2017-та играх във вашите сървъри от абсолютно същия зип файл с valve id, от който се опитах да вляза първоначално вчера)..

П.С.2. В темата, която съм линкнал по-горе, човекът също е пробавл със стийм; Ако има някой техничар админ, който да знае какво конкретно се крие зад тая "no smoke" причина, моля, да сподели
Аватар
vakkov
Потребители
Потребители

Мнениеот TOR » 15 Май 2020, 14:09

Пиши на скайп live:tor_88_1
Аватар
TOR
Собственик
Собственик

Назад към Проблеми и оплаквания