Кандидатура за админ: Me4o nyX ]'.MNML e Piann -CS-BULGARIA # [Dust2-Only + FreeVip(0h-8h)]

Изображение Мястото на всички теми, които за момента са ненужни, но след време ще бъдат потребни отново, е тук.
Заключено
Аватар
Yoan
Потребители
Потребители
Обратна връзка:

Кандидатура за админ: Me4o nyX ]'.MNML e Piann -CS-BULGARIA # [Dust2-Only + FreeVip(0h-8h)]

Мнение от Yoan » 20 Юли 2020, 00:21

Име и години? - Йоан,12
2. Nick, с който играете в сървъра? - Me4o nyX ]'.MNML e Piann
3. От колко време играете при нас? - месец.
4. Били ли сте администратор преди, ако да, то къде? - не съм бил, но разбирам. Имал съм мой сървъри преди
5. По колко време на ден бихте отделяли за сървъра? - 2 часа и повече.
6. Линк към вашия GameTracker, който отчита вашето изиграно време:
https://www.gametracker.com/player/Me4o ... .50:27015/
7. Discord за обратна връзка? (Задължително). - Ме4о пуХ#1862

Аватар
MachkaM1337;
Модератор
Модератор
Обратна връзка:

Re: Кандидатура за админ: Me4o nyX ]'.MNML e Piann -CS-BULGARIA # [Dust2-Only + FreeVip(0h-8h)]

Мнение от MachkaM1337; » 20 Юли 2020, 00:42

* ЗАДЪЛЖИТЕЛНО трябва да имате 16 навършени години, преди да кандидатствате, бъдете честни и не ни губете времето!
ПРОТИВ!

Аватар
batstaSS--
Сървър Админ
Сървър Админ
Обратна връзка:

Re: Кандидатура за админ: Me4o nyX ]'.MNML e Piann -CS-BULGARIA # [Dust2-Only + FreeVip(0h-8h)]

Мнение от batstaSS-- » 20 Юли 2020, 01:16

Аз съм ЗА ! Добро момче е, редовен и безпроблемен играч, помагал ми е няколко пъти. Успех! :)

Аватар
theboy
Потребители
Потребители
Обратна връзка:

Мнение от theboy » 20 Юли 2020, 10:42

Oт мен имаш НЕ !!!

Аватар
asdfgy2
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Обратна връзка:

Мнение от asdfgy2 » 20 Юли 2020, 12:14

Аз съм ЗА! Но първо като тест админ!
Тичането е за животните. Във футбола се нуждаеш от мозък и топка.- Louis van Gaal! GGMU

Аватар
hrdlg123
Гл.Админ
Гл.Админ
Обратна връзка:

Мнение от hrdlg123 » 20 Юли 2020, 17:03

Направил си ми впечатление в сървъра - за щастие не е негативно. Не съм забелязвал досега да си бил участник в конфликтни ситуации, нито да си създавал проблеми на играчите и администраторите в сървъра. Независимо от обстоятелството, че не покриваш едно от основните изисквания за наличие на минимална 16-годишна възраст, смятам че може да ти се даде възможност за изява. Всеки получава шанс. Надявам се в този случай да успееш да затвърдиш и докажеш възможността която се предоставя пред тебе. По отношение на факта, че нямаш опит - ще ти бъде избран и назначен админ, който да те напътства и научи как да правиш правилно нещата. Единствено се надявам да бъдеш редовен и да покажеш, че си заслужил да си част от колектива.

Одобрен!
Пиши ми на дискорд orhan murad bace#1434

Заключено

Обратно към “Архив на форума”